Adaugă anunț

Toate anunțurileîn categoria Apartamente - Garsoniere de închiriat în Negresti-Oas

Găsit: 5 anunțuri în categoria Apartamente - Garsoniere de închiriat în Negresti-Oas
!Închiriere! Apartament

!Închiriere! Apartament

€ 300,00
olx.ro Apartamente - Garsoniere de închiriat Negresti-Oas 4 zile
Suprafata utila 60 m²
An constructie 1990 – 2000
Etaj 3
pret m² 5,00 €
Închiriez apartament zona centrală Negrești-OașEtaj 3Apartament decomodat2 camere, baie, bucătărie, balconRenovat de curând
Apartament 2 camere, 52 mp, zona Central

Apartament 2 camere, 52 mp, zona Central

€ 260,00
olx.ro Apartamente - Garsoniere de închiriat Negresti-Oas 6 zile
Camere 2
Suprafata utila 52 m²
Etaj Parter
pret m² 5,00 €
Preț mediu 2 cam. Negresti-Oas: 5,00 €/m²
Blitz prezintă spre închiriere un apartament cu 2 camere, având suprafața de 52 mp, situat la parterul unui imobil amplasat în centrul orașului.Locuința este compartimentată eficient și dispune de dormitor, living luminos și bucătărie generoasă, mobilată și utilată complet, oferind confort și funcționalitate. Apartamentul este cochet, bine întreținut și beneficiază de toate facilitățile necesare pentru o mutare imediată.Poziționarea centrală asigură acces rapid către școală, magazine, bancă, Parcul Central și stație de autobuz, fiind ideal atât pentru un cuplu, cât și pentru o persoană activă.Pentru detalii suplimentare și programarea unei vizionări, vă invităm să ne contactați.Echipa BlitzCod ofertă / ID BLITZ: P164894
Garsoniera ultracentrala de inchiriat 32 mp

Garsoniera ultracentrala de inchiriat 32 mp

€ 300,00
olx.ro Apartamente - Garsoniere de închiriat Negresti-Oas 11 zile
Camere 1
Suprafata utila 28 m²
Etaj 1
pret m² 10,71 €
Preț mediu 1 cam. Negresti-Oas: 10,71 €/m²
Blitz vă propune spre închiriere o garsonieră cochetă, situată chiar în inima orașului.Recent renovată, mobilată și utilată cu bun gust, locuința se află la prima închiriere, oferind un spațiu curat, modern și primitor. Cu o suprafață de 32 mp, garsoniera este amplasată la etajul 1 din 1, asigurând liniște și intimitate.Proprietatea dispune de:-încălzire cu calorifer electric;-încălzire în pardoseală în baie, pentru un plus de confort;-aer condiționat (în curs de instalare);-spațiu de dormit amenajat separat, la etaj (mezanin), care oferă o compartimentare practică și aerisită.Este alegerea ideală pentru o persoană sau un cuplu care își dorește să locuiască într-o zonă centrală, aproape de restaurante, cafenele și principalele puncte de interes ale orașului.Cod ofertă / ID BLITZ: P164085
Inchiriez apartament

Inchiriez apartament

€ 300,00
olx.ro Apartamente - Garsoniere de închiriat Negresti-Oas 30+ zile
Suprafata utila 55 m²
An constructie 1990 – 2000
Etaj 3
pret m² 5,45 €
Preț mediu 1 cam. Negresti-Oas: 5,45 €/m²
Închiriez apartament mobilat si utilat in Cartier Balta Bl 28, et 3 , 2 dormitoare, baie, hol, open space, centrala pe gaz. Bloc izolat. Chirie 300 eur/ luna.
Apartament de închiriat 350€

Apartament de închiriat 350€

€ 350,00
Suprafata utila 60 m²
Etaj 3
pret m² 5,83 €
Preț mediu 1 cam. Negresti-Oas: 5,00 €/m²
Apartament cu două dormitoare,două balcoane,bucatarie,hol,baie,Totul este nou renovat în primăvară Negrești-Oaș etajul 3 din 4La principală drasupra Avicola
Categorii principale în Negresti-Oas
Iată lista de orașe principale: Apartamente - Garsoniere de închiriat