Solicitări populare
Găsit:
1 anunțuri
în categoria Case - Vile de vânzare
în Urechesti Camere 3 camere
Casa cu arhitectura traditionala si teren generos, in Dragutesti
€ 35.000,00
Camere 3 camere
Suprafata utila 110 m²
pret m² 318,18 €
Preț mediu 3 camere cam. Urechesti: 318,18 €/m²
ID/COD ofertă: P998Domina Imobiliare propune spre achiziție casă în comuna Drăguțești, sat Urechești, strada Abatorului – la 7 km distanță de Târgu Jiu. Casă cu arhitectură tradițională, structură solidă, poziționată într-o zonă liniștită, ideală pentru locuit sau pentru transformare în casă de vacanță. Proprietatea este amplasată pe un teren generos cu vegetație matură și pomi fructiferi, cu acces direct din drumul principal.An construcție: 1955Suprafață totală: 135 mpTeren: 3.076 mpDeschidere la stradă: 30 metri liniariRegim înălțime: Parter + Etaj Interiorul păstrează farmecul autentic al vremurilor trecute, cu sobe de teracotă, mobilier din lemn masiv și o verandă tradițională sculptată. Etajul este compus din trei camere luminoase, cu finisaje tradiționale și podele din lemn, alături de o verandă spațioasă, ideală pentru relaxare, care oferă o priveliște plăcută spre curtea verde și strada principală. Parterul deține un spațiu generos de depozitare ce poate fi amenajat ca beci sau cramă Pe lângă construcția principală, proprietatea mai include:- 3 anexe utile pentru depozitare sau amenajare în funcție de nevoi- Magazie separată- Fântână în curte, ideală pentru uz gospodăresc Utilități existente:Curent electric – la frontul terenuluiApă curentă – la frontul terenuluiGaze naturale – la aproximativ 1 km distanță Terenul este înverzit, cu pomi, vegetație matură și oferă intimitate, liniște și un cadru natural deosebit. Acesta oferă spațiu suficient pentru grădinărit, livadă sau extinderea construcției. Acces facil din drumul principal, într-o zonă locuită și în plină dezvoltare! Vrei să vezi mai multe oferte similare? Ne poți contacta la numărul de telefon (folosesti formularul de contact) sau pe domina.ro.5 motive pentru care să alegi DOMINA IMOBILIARE:- 0% comision aplicabil pentru cumpărători și chiriași;- Consultanță GRATUITĂ clienților noștri pentru servicii conexe;- Oferim Promovare GRATUITĂ pentru fiecare vânzător pe diferite site-uri de anunțuri;- Un portofoliu impresionant de proprietăți diverse (garsoniere, apartamente, case/vile, terenuri, spații comerciale, depozite);- Avem cea mai mare bază de date – asta înseamnă că poți fi primul care negociază, alege și semnează contractul ideal.De peste 17 ani, facem totul pentru ca tu să fii fericit! De la noi începe Acasă!