Adaugă anunț

Toate anunțurileîn categoria Case - Vile de vânzare în Rosu Camere 3 camere

Găsit: 1 anunțuri în categoria Case - Vile de vânzare în Rosu Camere 3 camere
Teren 414 mp + casă în construcție | Teghes – Domnești | lângă A0

€ 34.900,00
olx.ro Case - Vile de vânzare Rosu 30+ zile
Camere 3 camere
Suprafata utila 60 m²
pret m² 581,67 €
Preț mediu 3 camere cam. Rosu: 581,67 €/m²
Se oferă spre vânzare teren în suprafață de 414 mp, situat în comuna Teghes, într-o zonă în plină dezvoltare, cu acces rapid către Domnești, Bragadiru și Autostrada A0.Pe teren se află o construcție parter, nefinalizată, compartimentată astfel:2 camereliving + bucătărie open spacebaieStadiu construcție:structură realizatăacoperiș montat (tablă)geamuri termopanușă metalicăgard împrejmuit (plasă de sârmă)Avantaje:acces facil la noua Autostradă A0zonă liniștită, în plină expansiunevecinătăți cu case noi și ansambluri rezidențialeideal pentru investiție sau locuință personalăMotiv vânzare: Schimbare planuri – imposibilitatea continuării investiției.Pentru mai multe detalii sau vizionare, nu ezitați să mă contactați.De ce este o oportunitate:Zonă în plină EXPANSIUNE – se construiesc case constant-Apropiere de București (acces rapid)-Autostrada A0 → crește valoarea în timp-Preț mult sub o casă finalizată în zonăImportant (transparent):Utilitățile nu sunt încă trase (apă, curent, gaz)- dar vin pe măsură ce zona se dezvoltă (deja în curs în zonă)PREȚ: 34.900 € NEGOCIABILOfertele bune NU stau mult pe piață
Categorii principale în Rosu
Iată lista de orașe principale: Case - Vile de vânzare